Teslimat ve İade Koşulları

Teslimat Yöntemlerimiz

-Ürünleriniz kartonlar içersinde zarar görmeyecek bir şekilde paketlenerek kargoya ulaştırılır.
-Ürününüz 1-3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.
-Toplu siparişleriniz 1-7 iş günü içersinde kargoya teslim edilir.
-Hafta içi 17.00, Cumartesi günü saat 12.00’a kadar kargo gönderimi yapılır.Pazar günleri verdiğiniz siparişler en erken pazartesi günü kargoya teslim edilir.
-Teslimatlarınız özel bir talebiniz olmadığı sürece Yurtiçi Kargo ile gerçekleştirilir.Kargo firması değişim taleplerinizde ortaya çıkabilecek taşıma maliyeti farklarından alıcı sorumlu olur.
-Türkiye’nin her noktasına ürün gönderiminden sabit 10 tl ‘ik kargo masrafınız doğar. Ödeme sisteminin kargo bedelini tahsil etmediği durumlarda kargonuz karşı ödemeli gönderilir.
-Kargo ödemeniz tek üründe 10tl’nin üzerine çıkamaz. Bu bedelin üzerinde olan meblağlarlda talebiniz doğrultusunda tarafınıza para iadesi yapılır.
-Ürünler tarafınıza ulaşırken üründe taşınmadan kaynaklı ortaya çıkan zararlardan Antakyabahcem.com sorumludur.
-İade ürünlerinizi mutlaka anlaşmamızın olduğu Yurtiçi Kargo firması ile “Antakya Bahçem” firması adına gönderim yaparak gerçekleştirmeniz gerekmekte.
-Antakyabahcem.com dönemsel “kargo bedava” kampanyaları yapabilir.

Teslimata dair özel taleplerinizde bizimle iletişime geçin.

ANTAKYABAHCEM.COM

Merhaba sitemiz şuan denemeler yapmak amacıyla oluşturulmuş bir Demo/Test sistemidir. — Sipariş işlemleri sonladırılamayacaktır, Lütfen herhangi bir ödeme işlemi yapmayın. En kısa zamanda faaliyete geçireceğiz. Antakya Bahçem Kapat