Türkiye’nin En Büyüğü olmak için yola çıktık.

Kendi işlerinde başarılı, üretken mühendis, laborant ve doktor çekirdek kadromuzla yola çıktık. Piyasa ürünlerini tüketemeyip tüm gıda ihtiyaçlarını memleketimizden temin edişimiz ve çevremizdeki bizim gibi dostlarımız bu işe soyunmamıza vesile oldu.
Öyle ki;
Marketlerden aldığımız ürünlerde tat yoktu,
Yapılışlarına ve içerdiklerine güven duymuyorduk,
Doğal olmadıkları her şekilde belliydi,
Paramız ziyan oluyordu.

Biz ihtiyacımızı doğrudan kendi üretimimiz ile karşılıyorduk çoğu mamulde ancak işi profesyonel bir aşamaya taşımak hiç de basite alınacak bir iş değildi.
Ciddi bir altyapı, üretim ve tedarik zinciri gerekmekteydi.
Dürüst kaynaklara ve kadrolara ihtiyaç vardı.
Bunu bilip yola çıktık.
Yurt dışına da tatlarımızı, güzelim lezzetlerimizi ulaştırma hedefindeyiz. Yurdumuzun en büyüğü olarak kalmayıp ülkemize katma değer katacak ihracat rekorları peşinde koşacağız.

Yakında ekoorganik olarak binlerce çeşit sertifikalı organik ürün ile Mağazamızı ve E-Ticaret sitemizi güncelleyip siz değerli tüketicilerimize en doğalını ve sağlıklısını sunma arzusu ve azmindeyiz.

En kaliteli, güvenilir, dürüst ve ahlaklı hizmeti vermeye çalışıyor, analizleri, denetimleri yapılmış ve belgelendirilmiş mamulleri ve “SERTİFİKALI” Organik & Ekolojik ürünlerin satışını yapıyoruz.

Tüm ürünlerimizi sizlerle birlikte çocuklarımız, sağlığına duyarlı bireylerimizle hepimiz birlikte tüketiyoruz. Suni ve GDO’lu gıdalara karşı, ekolojik üretimin gerekliliklerini şiar edinmiş, çevreye duyarlı koca bir aileyiz.

Dürüst ve helal ticarete inanan, ilkelerimizden asla taviz vermeden, büyük bir emek ve özveri ile var gücümüzle çalışıyoruz.

Bizlere 7/24 haftanın her günü ulaşabilirsiniz.
Müşteri memnuniyetini esas aldığımızdan eleştiri ve önerileriniz ile daha da büyüyeceğimize inanıyor, yalnızca kendimiz için değil; sizler ve ülkemiz için büyümeyi arzuluyoruz.

Antakya Bahçem Ekibi.

Bizlere ulaşabileceğiniz diğer web adreslerimiz:
www.antakyabahcem.com
www.organikmarket.net
www.organikolsun.net
organikmagazam.net
eorganik.net
ciftliktendogal.com
ciftlikdiyarindan.net

Merhaba sitemiz şuan denemeler yapmak amacıyla oluşturulmuş bir Demo/Test sistemidir. — Sipariş işlemleri sonladırılamayacaktır, Lütfen herhangi bir ödeme işlemi yapmayın. En kısa zamanda faaliyete geçireceğiz. Antakya Bahçem Kapat